Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

suarp

PORTA 2013 - SLEZSKOOSTRAVSKÝ HRAD

184 fotek 25.4.2013 2280 zobrazení 1 komentář
ČESKÁ TÁBORNICKÁ UNIE oblast Beskydy za podpory Statutárního města , a Slezskoostravského hradu pořádala dne 20. dubna 2013 na Slezskoostravském hradě již 10. oblastní kolo Porty. Jednalo se o soutěžní festival amatérských skupin,duet nebo jednotlivců. V soutěži zazněl folk, country a trampské písně.
Začátek soutěžního odpoledne byl ve 13,00 hod. Do letošního oblastního kola bylo přihlášeno 18 soutěžících at již skupin nebo jednotlivců.
Na regulérnost soutěže dohlížela pětičlenná porota. Ta rozhodla , kdo postoupí do semifinále které se bude konat v Řevnici. a do národního finále do Ústí n.Labem. Ačkoliv počasí letos moc nepřálo, přesto se oblastního kola zúčastnilo asi 150 platících diváků, zbytek přihlížejících byly účinkující a organizátoři. V interpretační soutěži zvítězila skupina Wind z Havířova, na druhém místě skupina Z horní dolní a dál z Dolní Bečvy a třetí místo získala bluegrassová skupina Goodwill z Ostravy. Cenu diváka opět skupina Wind a cenu poroty skupina E Fem Grass. V semifinále které se koná opět v Řevnici bude náš severomoravský kraj reprezentovat skupina Z horní, dolní a dál a v národním kole v Ústí n. Labem to bude skupina Wind z Havířova. Autorská Porta letos udělena nebyla, žádný text kteří autoři dodali, porotu nezaujal natolik, aby cenu udělili. Na závěr byli uděleny diplomy vítězům a také krásné keramické ceny které pro letošní oblastní kolo zhotovila Marta Pohlová. Náčelník ČTU. oblast Beskydy poděkoval svým jménem všem kteří se podíleli na letošním oblastním kole at již to bylo Statutární město, Slezskoostravský hrad, a také všem členům Unie kteří byli hlavními organizátory této akce. Desáté jubilejní oblastní kolo Porty je za námi a příští rok opět na Slezskoostravském hradě AHOJ !!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentáře

nebo přihlásit Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Komentáře

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron